0

Môj príbeh

Vitajte v mojom yoga svete

Yoga pre mňa dnes znamená pohyb, radosť, uvoľnenie a čas pre seba. Nebolo to tak vždy. Ako dieťa som milovala pohyb, tancovala som v športových kluboch, chodievala na súťaže a tiež som veľa behávala. Keď som popri vysokej škole začala aj pracovať, nezostal mi už takmer žiadny voľný čas.

Keďže som chcela všetko stíhať a bola som zvyknutá ísť na výkon, pod množstvom povinností som začala zanedbávať oddych, naháňala som sa, preháňala to pri tréningoch až mi nakoniec moje telo začalo dávať signály, aby som spomalila.
Vtedy si ma našla yoga a stará knižka po dedkovi s čiernobielymi obrázkami. Po večeroch som sa z nej učila základné pozície a spomaľovala tempo. Nebudem klamať, bol to dlhý proces. Postupne som sa však vďaka nej naučila vyprázdňovať myseľ, lepšie zvládať stres a nachádzať balans v každodennom živote.

Okrem toho som tiež posunula svoje fyzické schopnosti a flexibilitu tak, ako som ani nemyslela, že by to moje telo mohlo zvládnuť.
Yoga mi za posledných takmer 10 rokov dala veľmi veľa, a preto som sa rozhodla svoje skúsenosti odovzdávať ďalej. Yoginka.sk je miesto, kde si spolu zacvičíme, vrátime sa k dychu, vyprázdnime myseľ a venujeme si čas sami pre seba.

Yoga je úžasná aktivita a každý si v nej vie nájsť to svoje. Teším sa na vás na spoločných tréningoch.
Vyskúšaj svoj yoga tréning
Vytvorené v BigWay.sk
crossmenu